Żaluzje fasadowe Kraków

Czym są żaluzje fasadowe?

Żaluzje fasadowe to coraz częstszy widok i to nie tylko w nowoczesnych budynkach użyteczności publicznej, ale także w domach prywatnych. Jest to rozwiązanie, które jest montowane na zewnątrz pomieszczeń. Żaluzje mają za zadanie ochronę przed promieniami słonecznymi, ale pełnią także funkcję ozdobną. Jeżeli zostaną dobrze dopasowane do stylu domu, wówczas będą doskonale dopełniać bryłę.

Żaluzje fasadowe Kraków pozwalają na obniżenie temperatury w domu, dzięki temu w czasie upalnych dni jest chłodniej, co więcej dzięki temu jesteśmy w stanie zaoszczędzić na klimatyzacji. Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale żaluzje fasadowe potrafią zatrzymać do 80% energii słonecznej przez wniknięciem jej do środka. To sprawia, że wewnątrz pomieszczeń jest chłodniej, co zwiększa znacząco komfort użytkowania nieruchomości.

Żaluzje fasadowe doskonale sprawdzą się w przypadku nowoczesnych, minimalistycznych domów. Można je bez żadnych problemów dopasować do projektu budynku. Chociaż nie należą do najtańszych, to bez wątpienia warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jeśli mamy odpowiedni budżet oraz projekt domu na to pozwala. Bez wątpienia jest to opcja bardzo praktyczna, którą warto wziąć pod uwagę.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Żaluzje Ząbki

    Ile kosztują żaluzje? Wykańczanie domu oczywiście kosztuje, ale to od ciebie zależy, ile pieniędzy rzeczywiście na to przeznaczysz. Nie muszą to być wcale jakieś olbrzymie sumy. Nieraz jest tak, że te tańsze elementy wykończeniowe w praktyce sprawdzają się podobnie co te droższe, tyle że po prostu niektórzy boją się po nie sięgnąć, albowiem mają obawy…

    Read more
  • Od 1 stycznia 2011 roku zmieniają się obowiązujące dotychczas stawki VAT. Podstawowa stawka VAT wzrośnie z 22 na 23 %. Stawka, która do tej pory wynosiła 7% podwyższy się do 8%, a stawka 3% – do 5%. Niektóre produkty i usługi objęte dotychczas zerową stawką, również wzrosną do 5%. Zmiana stawek VAT wpłynie na ceny…

    Read more