Zakup okien – na co zwrócić uwagę?

Zakup okien – na co zwrócić uwagę?

 

Wybierając projekty domów, szukamy takich, których kosztorys budowy nie będzie przekraczał naszych możliwości. Jednak oszczędności na placu budowy nie są już tak powszednie, jak niegdyś. Bardziej zwracamy już uwagę na koszty przyszłej eksploatacji, tym bardziej, że mamy obowiązek uzyskania certyfikatu energooszczędnego.

Jednym ze sposobów na ograniczenie zużycia energii w naszym domu, jest inwestycja w okna energooszczędne. Biorąc pod uwagę fakt, że nieszczelne okna powodują nawet 15-20% a czasem i 30% straty całkowitej energii, warto również zlecić montaż okien doświadczonej i solidnej ekipie, tym bardziej, jeżeli nasze projekty domów przewidują duże przeszklenia czy niestandardowe rozmiary okien, a domy z poddaszem ? lukarny czy wole oczy.
domy jednorodzinne 2 Zakup okien na co zwrócić uwagę?

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Tanie domki Bieszczady

    Odpoczynek w Bieszczadach W dzisiejszych czasach gdy żyjemy szybko a naszym życiem rządzi stały pośpiech oraz wymagania narzucane przez społeczeństwo bardzo potrzebny jest odpoczynek zapewniający ,,wylogowanie się” z rzeczywistości. Zaczerpnięcie świeżego powietrza, niemyślenie o pędzie życia codziennego oraz chwilowe odizolowanie się od problemów może zapewnić nam wypoczynek na łonie natury. Nie trzeba szukać daleko. Znajdujące…

    Read more
  • Domek całoroczny na Kaszubach – życie blisko natury Domki całoroczne z roku na rok zyskują na popularności. Zazwyczaj stawiane są w pięknych okolicznościach przyrody – w górach, nad jeziorem czy w pobliżu lasu. Taka lokalizacja pozwala mieszkańcom domku całorocznego czerpać przyjemność z życia w zgodzie z naturą, ale bez konieczności rezygnowania z wygody i komfortu….

    Read more