Meble biurowe

Specyficznym rodzajem mebli są meble biurowe, muszą one być reprezentatywne i funkcjonalne. Co to właściwie oznacza i do czego służy? Jak mówi stare przysłowie jak cię widzą tak cię piszą i jest to krótki opis funkcji reprezentatywnej. Jeśli chcemy przyjmować klientów, nasze biuro powinno być schludne i ładnie urządzone. Przyjmowanie klientów przy ładnym stole i na wygodnym fotelu świadczy o naszym profesjonalizmie. Im nasze meble biurowe będą lepiej wyglądać, tym wyższy statut będą reprezentować. To z kolei świadczy o naszym bogactwie i sukcesach w interesach, dlatego jest to takie ważne.

Co do funkcjonalności to jest to chyba oczywiste. Jeśli wszystko będziemy mieli poukładane w odpowiedniej kolejności i odpowiednich miejscach, to nasza praca będzie łatwiejsza. Jeśli pułki będą ustawione za wysoko, to podczas szukania dokumentów będziemy musieli używać drabiny, to opóźnić naszą prace. Dlatego powinniśmy dopasować meble biurowe do naszego wzrostu i zapotrzebowań. W kontakcie z klientami meble są bardzo ważne, świadczą, bowiem o nas samych.

Biuro nie powinno być przeładowane, jeśli mamy dużo dokumentów, to powinniśmy w bezpośrednim pobliżu biura wynająć pokój, w którym moglibyśmy przechowywać dokumenty. Powinny one być poukładane według jakiegoś systemu, najlepszego dla nas, może to być system alfabetyczny, według daty lub jakikolwiek inny. Jest to potrzebne żeby ułatwić szukanie towaru. Meble biurowe są wyznacznikiem statusu, powinniśmy, więc w nie zainwestować. Zaprocentuje to na pewno, ułatwi to, bowiem zdobywanie klientów.

MebelEXPO 2007

W dniach 23 – 25 luty 2007 w Katowickim Spodku odbędą się XIV Targi Mebli, Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna MEBELEXPO. Imprezę organizują Międzynarodowe Targi Katowickie (MTK). Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń branży meblarskiej w Polsce.

Na czternastych targach MEBELEXPO można będzie znaleźć producentów mebli i wyposażenia wnętrz, firmy zajmujące się produkcją maszyn do obróbki drewna, a także dystrybutorów i producentów sprzętu AGD. W targach weźmie udział blisko 50 wystawców. Większość z nich to firmy krajowe.

Otwierające tegoroczny kalendarz Targi MEBELEXPO, którym towarzyszą Targi KUCHNIA, to dwa z trzynastu tematów targowych zaplanowanych przez nas na 2007 rok – mówi Piotr Kubica, Prezes Zarządu MTK – Dla firm związanych z przemysłem meblarskim MEBELEXPO to ważne wydarzenie branżowe. Dla MTK fakt organizacji kolejnej imprezy to potwierdzenie naszej obecności na polskim rynku targowym.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Czym są żaluzje fasadowe? Żaluzje fasadowe to coraz częstszy widok i to nie tylko w nowoczesnych budynkach użyteczności publicznej, ale także w domach prywatnych. Jest to rozwiązanie, które jest montowane na zewnątrz pomieszczeń. Żaluzje mają za zadanie ochronę przed promieniami słonecznymi, ale pełnią także funkcję ozdobną. Jeżeli zostaną dobrze dopasowane do stylu domu, wówczas będą…

    Read more
  • Lublin domy szkieletowe

    Domy szkieletowe – co warto o nich wiedzieć? O domach szkieletowych zrobiło się głośno już kilkanaście lat temu. Jednak dopiero od niedawna coraz więcej klientów decyduje się na to, by zamieszkać w domu, który powstaje w zaledwie kilka miesięcy. Gdzie można taki dom kupić? Jakie są jego zalety? Na te oraz na wiele więcej pytań…

    Read more