Kasia i Marcin

O Nas
Pierwsze spotkanie 4 września 2006 r.
Pierwsze spotkanie
4 września 2006 r.

Tego dnia rozpoczęliśmy naukę w I LO w Lublinie. I przez kolejne lata działo się niewiele. Marcina nie interesowały dziewczyny z klasy, a Kasia dzieliła swój czas pomiędzy naukę i swoją największą pasję – muzykę elektroniczną. Mniej więcej w 2011 roku Marcin przestał być niepoważnym rozrabiaką, który tylko potrafi dokuczyć katechecie, a i Kasię można już było nieraz spotkać w bibliotece.
Parą zostaliśmy 1 lipca 2012 r.
Parą zostaliśmy
1 lipca 2012 r.

To dzień imienin babci Halinki. Ale to chyba nie miało wpływu na nasz wybór, przynajmniej tak nam się wydaje. Po okresie „błędów i wypaczeń” Muszka i Lenio odnaleźli swoje szczęście!!!
Zaręczyliśmy się 6 stycznia 2017 r.
Zaręczyliśmy się
6 stycznia 2017 r.

Zauroczeni klimatem zimy i nastrojem Świąt Bożego Narodzenia postanowiliśmy się pobrać… po południu w grudniu. Trochę na przekór zwyczajom i wygodzie. Właśnie – po południu w grudniu. Musicie nam Drodzy Goście wybaczyć ten termin. Kasia bardzo boi się komarów, Marcin z kolei drży na myśl o piorunach.
Od teraz już tylko razem
Od teraz już tylko razem

Choć Kasia chce mieszkać w mieście, a Marcin woli domek na wsi – to nic. Bo wiemy, że lepiej być szcześliwym niż mieć rację. A poza tym wszystkim i przede wszystkim KOCHAMY SIE !!!
Do naszego ślubu pozostało
„Na wspólną radość,
na chleb powszedni,
na poranne otarcie oczu w blasku słonecznym,
na nieustające sobą zdziwienie,
na gniew, krzywdę i przebaczenie
wybieram Ciebie.”
— Konstanty Ildefons Gałczyński
Będzie nam bardzo miło, gdy potwierdzisz swoje przybycie do dnia 1 grudnia

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Listwy przypodłogowe Listwa przypodłogowa to każdemu znany element sztukaterii. Jest montowana jako element ozdobny i użytkowy między podłogą, ą ścianą. Do ściany jest klejona przy pomocy specjalnego kleju C300, którym można, jak silikonem, wypełniać drobne pozostałe szczeliny. Najchętniej stosowane przez klientów są białe listwy przypodłogowe Creativa. Można je przycinać pod kątem 45 stopni w lewo…

    Read more
  • Domy szkieletowe całoroczne Coraz więcej osób decyduje się na to, by kupić gotowy dom szkieletowy od sprawdzonej firmy. Dlaczego? Przystępna cena, szybka realizacja i co najważniejsze, minimum formalności – te kwestie przekonują osoby, którym zależy na tym, by szybko zamieszkać w nowym, komfortowym miejscu. Domy szkieletowe całoroczne – dla każdego Taki gotowy dom to idealna…

    Read more