Białe listwy przypodłogowe Creativa

Listwy przypodłogowe

Listwa przypodłogowa to każdemu znany element sztukaterii. Jest montowana jako element ozdobny i użytkowy między podłogą, ą ścianą. Do ściany jest klejona przy pomocy specjalnego kleju C300, którym można, jak silikonem, wypełniać drobne pozostałe szczeliny.
Najchętniej stosowane przez klientów są białe listwy przypodłogowe Creativa. Można je przycinać pod kątem 45 stopni w lewo i w prawo. Daje to możliwość nieprzerwanego przejścia listew na wszelkiego rodzaju słupkach czy łączeniach ścian. Listwa wygląda jak rozciągnięta biała taśma między podłogą, a wszystkimi ścianami pomieszczenia.
Listwy świetnie maskują wszelkie nierówności wykończenia: podłoga – ściana. Biały kolor doskonale odcina optycznie ścianę od podłogi. Nadaje to pomieszczeniu głębi i geometrycznego uporządkowania.
Ważną cechą listew przypodłogowych jest to, że są robione z materiałów niepalnych. Wpływa to na bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowo jest zmywalna i łatwa w czyszczeniu. Po zabiegach czyszczących listwa wygląda jak nowa.
Podsumowując. Listwa przypodłogowa jest łatwa w montażu, pełni element ozdobny w pomieszczeniu. Trzeba nadmienić, że można w niej ukryć przypodłogowe okablowanie, co czyni ją również praktycznie wykorzystywanym elementem mieszkań.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Lublin domy szkieletowe

    Domy szkieletowe – co warto o nich wiedzieć? O domach szkieletowych zrobiło się głośno już kilkanaście lat temu. Jednak dopiero od niedawna coraz więcej klientów decyduje się na to, by zamieszkać w domu, który powstaje w zaledwie kilka miesięcy. Gdzie można taki dom kupić? Jakie są jego zalety? Na te oraz na wiele więcej pytań…

    Read more
  • Domki letniskowe Spędzając wakacje nad naszym polskim morzem możemy zauważyć, że z roku na rok przybywa drewnianych domków letniskowych na wynajem. Jest to bardzo dobra alternatywa dla murowanych pensjonatów i hoteli. Można wyliczać liczne zalety domków drewnianych. Jednym z nich jest odskocznia od naszych betonowych mieszkań czy domów, w których spędzamy niemalże cały rok. Zapach…

    Read more